Leśny Park Atrakcji Dimbo

To wyjątkowe miejsce zlokalizowane w sercu Beskidu Małego na Przełęczy Kocierskiej. W bezpośrednim sąsiedztwie przyjaznego rodzinom Kocierz Hotel & Spa. Komfortowy hotel z regionalną karczmą i bogatym zapleczem SPA są gwarancją niezapomnianych wakacji. Zapraszamy!

Atuty parku:

  • wiele atrakcji dla dzieci (Park linowy, karuzela, quady, watertubing, lodowisko, trampoliny)
  • komfortowy Kocierz Hotel & Spa
  • kameralna lokalizacja
  • łatwy i szybki dojazd ze Śląska i Małopolski

W sezonie letnim dla naszych dzieci przygotowaliśmy:

PARK LINOWY

Park linowy to świetna rozrywka w każdym wieku – ćwiczy sprawność fizyczną oraz zapewnia relaks psychiczny. Trasy dostosowane zarówno dla najmłodszych, jak i dorosłych:

  • Trasa przeznaczona dla najmłodszych dzieci mierzących poniżej 135 cm wzrostu. Na jej długości znajduje się 10 przeszkód, w tym basen z piłeczkami. Wszystkie atrakcje ograniczone są siatką. Trasa nie ma limitu czasowego. Na tej trasie dzieci poruszają się w kaskach i bez uprzęży.
  • Trasa jest przeznaczona dla osób o wzroście powyżej 120cm.
  • Trasa jest przeznaczona dla osób o wzroście powyżej 145cm. Na jej długości znajdują się 22 atrakcje, w tym 2 zjazdy tyrolką. Przeszkody są rozpięte na wysokości wahającej się między 5-15m nad ziemią. Przed skorzystaniem z tej trasy obowiązkowe szkolenie z instruktorem i ukończenie trasy szkoleniowej.
  • Zjazd na bloczku „Track” z podestu początkowego do końcowego. Zjazd o długości 124m.

Nad bezpieczeństwem korzystających z parków linowych czuwają licencjonowani  instruktorzy. Rodzice również mogą wygodnie obserwować dzieci, pokonujące kolejne przeszkody pod pełnym nadzorem opiekuna.

WATER TUBING

To wspaniała alternatywa dla zwykłych zjeżdżalni. Specjalnie przygotowany tor wodny oraz pontony do zjazdu zapewnią świetną zabawę w upalne dni.

QUAD

Ta atrakcja spodoba się nie tylko chłopakom! W Family Parkach Dimbo jest to jedna z najbardziej rozchwytywanych atrakcji!
Specjalnie wyznaczony teren dla quadów gwarantuje bezpieczeństwo dla wszystkich użytkowników.

KARUZELA

Pamiętacie naszą karuzelę, która zimą cieszyła się ogromnym zainteresowaniem?
Latem za pomocą specjalnego podłoża (igielitu) zabawa na karuzeli również jest możliwa!

TRAMPOLINY

spełniamy Wasze marzenia o lataniu i udowadniamy, że walka z grawitacją jest możliwa!

UNIHOKEJ NA CAŁOROCZNYM LODOWISKU

Łyżwy latem? Dla nas niemożliwe nie istnieje!
Gra w unihokeja na łyżwach to świetna forma zabawy dla dzieci.

AQUAPARK

Naturalny aquapark ze zjeżdżalnią i piaszczystą plażą. Specjalna instalacja złożona z biologicznych filtrów, w tym kilka tysięcy specjalnie dobranych roślin sprawia, że woda w aquaparku jest jak w naturalnym, górskim jeziorze. Kryształowo czysta woda, piaszczysta plaża, boisko do siatkówki plażowej i wspaniałe, górskie widoki to coś, czego nie doświadczycie w żadnym miejskim basenie.

Facebook
Zapisz się do newslettera