Wyjazdy rodzinne Alpy Szwajcaria – Dimbo

Szwajcaria jest piękna nie tylko latem, ale także w sezonie zimowym. W Alpach znaleźć można świetne warunki dla małych i dużych narciarzy. Dlatego zorganizowaliśmy polską szkołę narciarską w Szwajcarii – rodzinne wyjazdy do Szwajcarii z nauką jazdy na nartach.

Naszym celem jest zapewnienie świetnej rozrywki zarówno najmłodszym, jak i ich rodzicom. Jesteśmy przekonani, że nauka będzie procentować w przyszłości i rozwinie u maluchów pasję do sportu i aktywności fizycznej. Sprawdź najciekawsze oferty rodzinnych wyjazdów do Szwajcarii!

Ferie w Szwajcarii

Jeśli po raz kolejny nie masz pomysłu, jak zorganizować swojemu dziecku najbliższe ferie zimowe, to nasza oferta z pewnością będzie rozwiązaniem, które przypadnie do gustu Twoim pociechom. Ferie z dzieckiem w Szwajcarii i białe szaleństwo na alpejskich stokach to szansa na niezapomnianą przygodę zarówno dla rodziców, jak ich pociech. To gwarancja doskonałej zabawy, rozwinięcia u maluchów sportowej pasji oraz szansa na aktywne spędzenie czasu w gronie innych dzieci. Nasza oferta zapewni Waszym pociechom profesjonalne szkolenie narciarskie w Alpach.

Specjalnie przeszkoleni, mający bogate doświadczenie polscy instruktorzy narciarstwa dla dzieci w Szwajcarii poprzez zabawę ukażą maluchom tajniki jazdy na nartach. Rozpoczynający swoją przygodę z tą dyscypliną sportu zostaną wprowadzeni w świat narciarstwa, a ci, którzy mają już za sobą początki nauki jazdy na nartach, rozwiną swoje umiejętności. Poza szkoleniem narciarskim gwarantujemy Państwu zakwaterowanie w luksusowych hotelach znajdujących się w bliskiej odległości od stoków narciarskich. Wybieramy takie hotele rodzinne w Szwajcarii, w których zarówno rodzice, jak i dzieci znajdą dla siebie wiele atrakcji.

Szwajcaria - najnowsze oferty

Brak ofert spełniających wybrane kryteria

Facebook
Zapisz się do newslettera