si_ubezpiecz

Prowadzimy sprzedaż wszystkich form ubezpieczeń związanych z turystyką. Ubezpieczenie otrzymują Państwo drogą elektroniczną bezpośrednio do domu.
W sprawach ubezpieczeń prosimy o kontakt pod adresem biuro@dimbo.pl

Szczególnie zalecamy

  • ubezpieczenie od kosztów rezygnacji z imprezy turystycznej
  • NW, KL oraz ratownictwa górskiego

GRUPA SIGNAL IDUNA

Grupa SIGNAL IDUNA powstała w Niemczech z połączenia SIGNAL w Dortmundzie oraz IDUNA Nova w Hamburgu. Firma działa na niemieckim rynku ubezpieczeniowym od ponad stu lat, osiągając status jednej z największych instytucji finansowo-ubezpieczeniowych. Siła Koncernu oparta jest na kompleksowości oferty ubezpieczeniowej, a także świadczeniu usług bankowych i dodatkowych (assistance).

Obecnie na sukces grupy pracuje 16 towarzystw ubezpieczeniowych i cztery spółki finansowe w Niemczech.  Firma prężnie rozwija się również w Polsce, w Rumunii, na Węgrzech i w Szwajcarii. Łącznie SIGNAL IDUNA zatrudnia ponad 12 500 pracowników w biurach i sieciach sprzedaży, zapewniając bezpieczeństwo ponad 10 milionom Klientów.

SIGNAL IDUNA W POLSCE:

W Polsce SIGNAL IDUNA obecna jest od 2001 roku, oferując kompleksowe pakiety ubezpieczeń zarówno dla Klientów indywidualnych, jak i grupowych. Systematycznie wzmacniana pozycja rynkowa poparta dobrą znajomością lokalnych uwarunkowań i elastyczność w podejściu do wyzwań biznesowych, gwarantują budowanie rzeczywistej ochrony ubezpieczeniowej oraz rzetelność we współpracy z Partnerami i Klientami.

UBEZPIECZENIA TURYSTYCZNE:

SIGNAL IDUNA zajmuje wiodącą pozycję na rynku ubezpieczeń turystycznych. Dzięki naszemu długoletniemu doświadczeniu i ugruntowanej pozycji rynkowej jesteśmy kompetentnym partnerem dla naszych Klientów.

Facebook
Zapisz się do newslettera