Szkoła Windsurfingu Maxsurf

Zapraszamy do Kuźnicy Morskiej

http://www.maxsurf.pl

INFORMACJE O NASZYM SPOCIE  

Baza Maxsurfu znajduje się bezpośrednio w centrum Kuźnicy (przy głównym deptaku). Posiadamy własną  plażę, gdzie wygodnie można przygotować sprzęt lub obserwować szkolenie. Dużą zaletą dla uczących się, jest bezpieczny akwen treningowy. Dno jest tu piaszczyste, a płycizna sięga daleko od brzegu. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się też liczne punkty gastronomiczne.

MIEJSCOWOŚĆ KUŹNICA

Położona jest na Mierzei. W tym malowniczym miasteczku pas lądu jest najwęższy, jego szerokość wynosi około 200 metrów. Uwagę zwracają wznoszące się po obu stronach mierzei kilkumetrowe wydmy, a także tory kolejowe, które na obszarze całego polskiego Wybrzeża są położone najbliżej brzegu morskiego.
Ten kameralny kurort jest świetnym miejscem dla początkujących windsurferów – ze względu na korzystne wiatry oraz płyciznę, która sprzyja osobom uczącym się. Nasza szkółka oferuje kursy windsurfingowe dla dzieci i dorosłych, a także zajęcia indywidualne. Ze względu na wysokie walory turystyczne tego regionu, trudno tu się nudzić – jest kąpielisko, przystań morska, oraz szerokie i niezatłoczone plaże (od strony Zatoki Puckiej). Szkoła windsurfingu Kuźnica to znakomita propozycja na to, by spędzić aktywnie wakacje – nasi instruktorzy zagwarantują Państwu komfortowe warunki. Polecamy!

Baza Maxsurf w Kuźnicy oferuje m.in:

  • kameralną, rodzinną miejscowość oraz wysoki standard bazy noclegowej
  • wypożyczalnię sprzętu windsurfingowego położoną kilka kroków od plaży
  • piękną, piaszczystą plażę oraz bezpieczny akwen z płycizną ograniczony zatoczką – gwarancja bezpiecznej nauki dla dzieci i dorosłych
  • korzystne warunki wiatrowe i atmosferyczne
  • prozdrowotny klimat
  • wiele atrakcji w pobliskich miejscowościach oraz możliwości aktywnego wypoczynku

 W Kuźnicy prowadzimy: przedszkole windsurfingowe, kursy grupowe i indywidualne, wypożyczalnię i przechowalnię sprzętu.

 

Facebook
Zapisz się do newslettera