Szkoła Windsurfingu Maxsurf

Zapraszamy do Łeby

http://www.maxsurf.pl

INFORMACJE O NASZYM SPOCIE  

Nasza baza znajduje się w bezpośrednio nad jeziorem Sarbsko oraz zaledwie 1 km od Łeby. Lokalizacja nad płytkim i piaszczystym zbiornikiem umożliwia komfortową i bezpieczną naukę windsurfingu, a niewielka odległość od plaży morskiej zapewnia wspaniały wypoczynek nad polskim morzem.

MIEJSCOWOŚĆ ŁEBA-NOWĘCIN

Nowęcin (kaszb. Nowi Dwór, niem. Neuhof) – wieś w Polsce położona w województwie pomorskim, w powiecie lęborskim, w gminie Wicko, około 1 kilometra na południowy wschód od Łeby. Wieś jest położona nad jeziorem Sarbsko, znajduje się tu stadnina koni.

Łeba należy do najpopularniejszych miejscowości na polskim wybrzeżu, położona jest również nad dwoma jeziorami – Łebsko i Sarbsko oraz przy ujściu rzeki Łeby, dzięki czemu wodnych atrakcji i miejsc do ich uprawniania jest tu całe mnóstwo. Renomę swą zawdzięcza wspaniałym walorom naturalnym, klimatycznym i bogatej infrastrukturze turystycznej. Łeba posiada doskonałe warunki do uprawiania sportów wodnych takich jak windsurfing, żeglarstwo morskie i śródlądowe, wędkarstwo. Na rzece Łebie organizowane są liczne spływy kajakowe, które cieszą się chyba największą popularnością wśród początkujących sportowców i turystów.  Okolice Łeby słyną z unikalnych na skalę europejską wydm ruchomych, szerokich plaż z wyjątkowo jasnym, miękkim i czystym piaskiem, mikroklimatu o podwyższonej zawartości soli i jodu działających leczniczo.

 

 

Facebook
Zapisz się do newslettera