Szkoła Windsurfingu Maxsurf

Zapraszamy nad jezioro Pławniowickie

http://www.maxsurf.pl

Baza MaxSurf

Nasza baza znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie autostrady A4 dzięki czemu szybko i łatwo do nas dotrzesz, a sosnowe lasy i piaszczyste plaże zapewniają komfortowy wypoczynek w otoczeniu zieleni.
Profesjonalna kadra i dobrze dobrany sprzęt zapewnią Wam efektywną i bezpieczną naukę w miłej atmosferze. Nad Waszym bezpieczeństwem czuwać będą ratownicy WOPR a piaszczysta plaża i przygotowane parkingi umilą wypoczynek.

Jezioro Pławniowice

Zbiornik wodny położony na terytorium gminy Rudziniec, w powiecie gliwickim. Zbiornik powstał w wyrobisku po zakończonej eksploatacji piasków podsadzkowych w 1970 roku. Dzięki swojemu pochodzeniu występują tu piaszczyste plażę a woda jest czysta i zdatna do kąpieli. Powierzchnia zbiornika wynosi 250 ha.

Miejscowość Pławniowice

Pławniowice-mała miejscowość położona na północny-zachód od Gliwic przyciąga wielu przejezdnych swą „architektoniczną perełką”, jaką jest malowniczy Zespół Pałacowo-Parkowy z końca XIX wieku, zbudowany przez hrabiowską rodzinę Ballestremów. Pławniowicki pałac położony jest w miejscu zacisznym, przy małej rolniczej wiosce daleko od fabryk i hałasu wielkomiejskiego. Otoczony jest rozległym parkiem z pięknymi, unikalnymi okazami drzew i krzewów oraz lasami. w pobliżu znajduje się duży zalew powstały jako wyrobisko popiaskowe.

Facebook
Zapisz się do newslettera