Informacje ogóle

Wszystkie nasze produkty są nowe. Produkty oznaczone „handmade” wykonywane są ręcznie z wysokiej jakości materiałów, z dbałością o każdy szczegół. Produkty handmade szyte/dziergane są w pracowni w Polsce.
Podane ceny produktów są cenami brutto i zawierają podatek VAT.

Zamówienia

Wszystkie zamówienia składane są mailowo na adres sklep@dimbo.pl . W mailu prosimy o podanie nazwy zamawianego produktu, wybranego rozmiaru i koloru (jeżeli dotyczy) oraz adresu do wysyłki. W mailu zwrotnym od Dimbo podamy całkowity koszt zamówienia (koszt towaru plus koszt wysyłki), czas realizacji zamówienia oraz dane do przelewu. Towar wysyłany jest po zaksięgowaniu płatności na naszym koncie.

Czas realizacji i koszty dostawy

Wszystkie zamówienia staramy się realizować niezwłocznie po otrzymaniu płatności. W przypadku produktów typu handmade czas realizacji wynosi od 2-3 dni roboczych plus czas dostawy. O czasie realizacji konkretnego zamówienia informujemy droga mailową.
Dostawa odbywa się za pośrednictwem Poczty Polskiej. Koszt dostawy obliczany jest na podstawie aktualnego cennika PP, zależy od wagi produktu. O kosztach wysyłki (wersja ekonomiczna lub priorytetowa) informujemy drogą mailową po złożeniu zamówienia przez Kupującego.
Przykładowe ceny wysyłki:
– akcesoria drobne – breloczki, czapki, kominy – 6 zł ekonomiczna /8 zł priorytetowa
– ubrania (bluzy, spodnie, zegary, kubki) – 10 zł ekonomiczna/ 12 zł priorytetowa
–  narty – 20 zł ekonomiczna/ 22 zł priorytetowa

Zwroty

Kupujący ma możliwość odstąpienia od umowy w ciągu 14 dniu od otrzymania przesyłki. W tym celu prosimy o złożenia oświadczenia i wysłanie go na adres mailowy sklep@dimbo.pl . Po otrzymaniu zwracanego towaru przez sklep Dimbo dokonujemy zwrotu należności na wskazane konto bankowe. Koszty wysyłek pokrywa Kupujący. Zwracany towar musi być nowy, nie może nosić śladów używania, musi posiadać komplet oryginalnych metek.

 

Facebook
Zapisz się do newslettera