Leśny Park Atrakcji Dimbo

To wyjątkowe miejsce zlokalizowane w sercu Beskidu Małego na Przełęczy Kocierskiej. W bezpośrednim sąsiedztwie przyjaznego rodzinom Kocierz Hotel & Spa. Komfortowy hotel z regionalną karczmą i bogatym zapleczem SPA są gwarancją niezapomnianych wakacji. Zapraszamy!

Atuty parku:

 • najdłuższa tyrolka na południu Polski ponad 1000 m zjazdu!!!
 • park linowy dla dorosłych
 • wiele atrakcji dla dzieci ( karuzela, quady, watertubing, tyrolka, trampoliny, park linowy)
 • komfortowy Kocierz Hotel & Spa
 • kameralna lokalizacja
 • łatwy i szybki dojazd ze Śląska i Małopolski

TYROLKA

Polatamy? Niesamowita, najdłuższa tyrolka na południu Polski ponad 1000 m zjazdu!!! Czy można wymarzyć sobie coś piękniejszego jak dreszczyk emocji, który trwa i trwa.  Fruniemy z pięknymi widokami a do tego nad basenem. Zapraszamy gorąco, bo emocje sięgają zenitu. Jeśli szukasz wrażeń i chcesz poczuć adrenalinę to tego zjazdu właśnie Ci potrzeba. Gwarantujemy, że nie zapomnisz lotu na długo, a do tego ostrzegamy – tyrolka uzależnia :)

PARK LINOWY DLA DOROSŁYCH

Park linowy to świetna rozrywka w każdym wieku – ćwiczy sprawność fizyczną oraz zapewnia relaks psychiczny.

 • Trasa jest przeznaczona dla dorosłych, oraz odważnych dzieci o wzroście powyżej 145cm. Na jej długości znajdują się 22 atrakcje, w tym 2 zjazdy tyrolką. Przeszkody są rozpięte na wysokości wahającej się między 5-15m nad ziemią. Przed skorzystaniem z tej trasy obowiązkowe szkolenie z instruktorem i ukończenie trasy szkoleniowej.
 • Dodatkowo jeśli chcesz spełnić marzenia o lataniu ? Zapraszamy na niesamowity i jeden z najdłuższych zjazdów tyrolskich  w południowej Polsce -trasa ma aż kilometr długości!
  Gwarantujemy niezapomniane wrażenia.

Nad bezpieczeństwem korzystających z parków linowych czuwają licencjonowani  instruktorzy. Rodzice również mogą wygodnie obserwować dzieci, pokonujące kolejne przeszkody pod pełnym nadzorem opiekuna.

 

 

W sezonie letnim dla naszych dzieci przygotowaliśmy: 

PARK LINOWY DLA DZIECI

Park linowy dla dzieci to moc atrakcji, godziny zabaw na przeszkodach, oraz zjeździe tyrolką. Znajdziesz u nas:

 • Trasa przeznaczona dla najmłodszych dzieci mierzących poniżej 135 cm wzrostu. Na jej długości znajduje się 10 przeszkód, w tym basen z piłeczkami. Wszystkie atrakcje ograniczone są siatką. Trasa nie ma limitu czasowego. Na tej trasie dzieci poruszają się w kaskach i bez uprzęży.
 • Trasa jest przeznaczona dla osób o wzroście powyżej 120cm.
 • Trasa jest przeznaczona dla dzieci o wzroście powyżej 145cm, oraz dorosłych. Na jej długości znajdują się 22 atrakcje, w tym 2 zjazdy tyrolką. Przeszkody są rozpięte na wysokości wahającej się między 5-15m nad ziemią. Przed skorzystaniem z tej trasy obowiązkowe szkolenie z instruktorem i ukończenie trasy szkoleniowej.Nad bezpieczeństwem korzystających z parków linowych czuwają licencjonowani  instruktorzy. Rodzice również mogą wygodnie obserwować dzieci, pokonujące kolejne przeszkody pod pełnym nadzorem opiekuna.

AQUAPARK

Naturalny aquapark ze zjeżdżalnią i piaszczystą plażą. Specjalna instalacja złożona z biologicznych filtrów, w tym kilka tysięcy specjalnie dobranych roślin sprawia, że woda w aquaparku jest jak w naturalnym, górskim jeziorze. Kryształowo czysta woda, piaszczysta plaża, boisko do siatkówki plażowej i wspaniałe, górskie widoki to coś, czego nie doświadczycie w żadnym miejskim basenie.

Facebook
Zapisz się do newslettera