Leśny Park Atrakcji Dimbo

To wyjątkowe miejsce zlokalizowane w sercu Beskidu Małego na Przełęczy Kocierskiej. W bezpośrednim sąsiedztwie przyjaznego rodzinom Kocierz Hotel & Spa. Komfortowy hotel z regionalną karczmą i bogatym zapleczem SPA są gwarancją niezapomnianych wakacji. Zapraszamy!

Atuty parku:

 • najdłuższa tyrolka na południu Polski ponad 1000 m zjazdu!!!
 • park linowy dla dorosłych
 • wiele atrakcji dla dzieci ( karuzela, quady, watertubing, tyrolka, trampoliny, park linowy)
 • komfortowy Kocierz Hotel & Spa
 • kameralna lokalizacja
 • łatwy i szybki dojazd ze Śląska i Małopolski

TYROLKA

Polatamy? Niesamowita, najdłuższa tyrolka na południu Polski ponad 1000 m zjazdu!!! Czy można wymarzyć sobie coś piękniejszego jak dreszczyk emocji, który trwa i trwa.  Fruniemy z pięknymi widokami a do tego nad basenem. Zapraszamy gorąco, bo emocje sięgają zenitu. Jeśli szukasz wrażeń i chcesz poczuć adrenalinę to tego zjazdu właśnie Ci potrzeba. Gwarantujemy, że nie zapomnisz lotu na długo, a do tego ostrzegamy – tyrolka uzależnia :)

PARK LINOWY DLA DOROSŁYCH

Park linowy to świetna rozrywka w każdym wieku – ćwiczy sprawność fizyczną oraz zapewnia relaks psychiczny.

 • Trasa jest przeznaczona dla dorosłych, oraz odważnych dzieci o wzroście powyżej 145cm. Na jej długości znajdują się 22 atrakcje, w tym 2 zjazdy tyrolką. Przeszkody są rozpięte na wysokości wahającej się między 5-15m nad ziemią. Przed skorzystaniem z tej trasy obowiązkowe szkolenie z instruktorem i ukończenie trasy szkoleniowej.
 • Dodatkowo jeśli chcesz spełnić marzenia o lataniu ? Zapraszamy na niesamowity i jeden z najdłuższych zjazdów tyrolskich  w południowej Polsce -trasa ma aż kilometr długości!
  Gwarantujemy niezapomniane wrażenia.

Nad bezpieczeństwem korzystających z parków linowych czuwają licencjonowani  instruktorzy. Rodzice również mogą wygodnie obserwować dzieci, pokonujące kolejne przeszkody pod pełnym nadzorem opiekuna.

 

 

W sezonie letnim dla naszych dzieci przygotowaliśmy: 

PARK LINOWY DLA DZIECI

Park linowy dla dzieci to moc atrakcji, godziny zabaw na przeszkodach, oraz zjeździe tyrolką. Znajdziesz u nas:

 • Trasa przeznaczona dla najmłodszych dzieci mierzących poniżej 135 cm wzrostu. Na jej długości znajduje się 10 przeszkód, w tym basen z piłeczkami. Wszystkie atrakcje ograniczone są siatką. Trasa nie ma limitu czasowego. Na tej trasie dzieci poruszają się w kaskach i bez uprzęży.
 • Trasa jest przeznaczona dla osób o wzroście powyżej 120cm.
 • Trasa jest przeznaczona dla dzieci o wzroście powyżej 145cm, oraz dorosłych. Na jej długości znajdują się 22 atrakcje, w tym 2 zjazdy tyrolką. Przeszkody są rozpięte na wysokości wahającej się między 5-15m nad ziemią. Przed skorzystaniem z tej trasy obowiązkowe szkolenie z instruktorem i ukończenie trasy szkoleniowej.Nad bezpieczeństwem korzystających z parków linowych czuwają licencjonowani  instruktorzy. Rodzice również mogą wygodnie obserwować dzieci, pokonujące kolejne przeszkody pod pełnym nadzorem opiekuna.

QUAD

Ta atrakcja spodoba się nie tylko chłopakom! W Family Parkach Dimbo jest to jedna z najbardziej rozchwytywanych atrakcji!
Specjalnie wyznaczony teren dla quadów gwarantuje bezpieczeństwo dla wszystkich użytkowników.

KARUZELA

Pamiętacie naszą karuzelę, która zimą cieszyła się ogromnym zainteresowaniem?
Latem za pomocą specjalnego podłoża (igielitu) zabawa na karuzeli również jest możliwa!

WATER TUBING

To wspaniała alternatywa dla zwykłych zjeżdżalni. Specjalnie przygotowany tor wodny oraz pontony do zjazdu zapewnią świetną zabawę w upalne dni

TRAMPOLINY

spełniamy Wasze marzenia o lataniu i udowadniamy, że walka z grawitacją jest możliwa!

AQUAPARK

Naturalny aquapark ze zjeżdżalnią i piaszczystą plażą. Specjalna instalacja złożona z biologicznych filtrów, w tym kilka tysięcy specjalnie dobranych roślin sprawia, że woda w aquaparku jest jak w naturalnym, górskim jeziorze. Kryształowo czysta woda, piaszczysta plaża, boisko do siatkówki plażowej i wspaniałe, górskie widoki to coś, czego nie doświadczycie w żadnym miejskim basenie.

Facebook
Zapisz się do newslettera