Wyjazdy rodzinne Alpy Austria – Dimbo

Przedszkole narciarskie Dimbo organizuje w sezonie zimowym rodzinne wyjazdy do Austrii. Zapewniamy atrakcyjne ceny oraz komfortowe warunki pobytu. Polska szkoła narciarska w Austrii to propozycja na wspólne ferie dla całej rodziny.

Nauczymy jeździć Twoje dziecko na nartach, jednocześnie zapewniając mu zabawę w gronie rówieśników. Edukacja i rozrywka to idealne połączenie dla najmłodszych. Rodzinne wyjazdy w Alpy to niezapomniane chwile dla dzieci i ich opiekunów!

Ferie w Alpach

Zastanawiasz się, jak spędzić z dziećmi najbliższe ferie zimowe? Co powiesz na ferie w Alpach? Dostarczą one zarówno rodzicom, jak i pociechom wiele wrażeń. Korzystając z profesjonalnego szkolenia narciarskiego, dzieci, poprzez zabawę, zgłębią tajniki narciarstwa oraz spędzą aktywnie czas na świeżym powietrzu ze swoimi rówieśnikami. Poza nauką jazdy na narty pod okiem wykwalifikowanych instruktorów, oferujemy Państwu także pobyt w luksusowych hotelach na stokach Alp. Rodzinne hotele w Austrii zapewnią odpoczynek po intensywnym dniu pełnym wrażeń. Wybrany przez Państwa hotel w Austrii zorganizuje dla dzieci także inne atrakcje. Z naszej oferty mogą skorzystać także rodzice z malutkimi dziećmi. Proponujemy im bowiem profesjonalny żłobek podczas ich pobytu na nartach.

Austria - najnowsze oferty

Brak ofert spełniających wybrane kryteria

Facebook
Zapisz się do newslettera